Kuruluş Ve Geçmişimiz   
TR EN

Dokuma ve  Örme  Erkek Gömleği , Çocuk Gömleği  ve Bayan Bluzu fason imalat  atölyesi olarak 1998 yılından buyana devam eden atölyemizle 20 yıllık geçmişe ve tecrübeye sahibiz. Türkiye nin en iyi ve kaliteli atölyeleri arasında yer almaktayız. Kendi atölye ve kontrolümüzde düzgün kalite ve doğru terminlerle ihracatçı ve üretici firma olarak hizmet vermekteyiz.  Atölyemiz Türkiye nin en büyük ihracat firmalarına fason üretim yapmakta olup tüm Avrupalı müşterilerin istemiş olduğu kriterlere ve belgelere sahiptir.. Üretim bünyesinde  kesim,dikim,ütü, paket işlemi yapılmakta ve klasik gömlekte yaklaşık 100 kişilik personeliyle günlük  1.500 adet üretim yapılmaktadır. Aylık kapasitemiz 30.000-40.000 adet arasındadır. Üretim bantımızda ayrıca  numune ve kolleksiyon bantımız da yer almaktadır.

2017 yılından itibaren  ihracat servisimiz için Aydın Bektaş ve Şerif Akbaba olarak SAMTEKS GİYİM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ni kurmuş bulunmaktayız.

Kumaş araştırma argemiz çok geniş olup, sezonun ve trendlerin en iyi kalite ve renklerdeki  kumaşları Türkiye nin en iyi kumaşcılarından temin ederek müşterilerimizin ilgilerine göre ofisimizde veya kendilerine göndererek sunum yapmaktayız. Ayrıca üretimde kullanılan tüm yardımcı malzemeler için OEKO-TEX onaylı tedarikçi firmalarla çalışmaktayız.