Hakkımızda   
TR EN

Aydın Bektaş ve Şerif Akbaba olarak 2017 yılında birlikte kurduğumuz SAMTEKS GİYİM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. firmamızdan siz değerli  Sayın Müşterilerimize Saygılar Sunarız.

20 yıllık ihracat tecrübemizle Dokuma ve Örme  Erkek Gömleği , Çocuk Gömleği  ve Bayan Bluzu ihracatında kendi atölye ve kontrolümüzde düzgün kalite ve doğru terminlerle ihracatçı ve üretici firma olarak hizmet vermekteyiz.  Atölyemiz Türkiye nin en büyük ihracat firmalarına fason üretim yapmakta olup tüm Avrupalı müşterilerin istemiş olduğu kriterlere ve belgelere sahiptir.. Üretim bünyesinde  kesim,dikim,ütü, paket işlemi yapılmakta ve klasik gömlekte yaklaşık 100 kişilik personeliyle günlük  1.500 adet üretim yapmaktadır. Aylık kapasitemiz 30.000-40.000 adet arasındadır. Üretim bantımızda numune ve kolleksiyon bantımız da yer almaktadır.

Kumaş araştırma argemiz çok geniş olup, en iyi kalite ve renklerdeki  kumaşları Türkiye nin en iyi kumaşcılarından alarak müşterilerimizin ilgilerine göre ofisimizde veya kendilerine göndererek sunum yapmaktayız. Ayrıca üretimde kullanılan tüm yardımcı malzemeler için OEKO-TEX onaylı tedarikçiler ile çalışılmaktadır.

Vizyon olarak ; Avrupalı müşterilerimizin vazgeçilmez Gömlekcisi olmayı hedefliyoruz.